Szlachetna paczka 2018

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasza szkoła po raz drugi włączyła się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka.

W imieniu obdarowanej Rodziny składam serdeczne podziękowanie Wszystkim Aniołom – Dyrekcji, Rodzicom, Pracownikom i Uczniom naszej szkoły za włączenie się w akcję Szlachetna Paczka 2018.
Rodzina chciałaby przekazać płynące prosto z serca, szczere podziękowania i wielką wdzięczność za otrzymany dar serca!

Obdarowana Rodzina Pana Pawła była bardzo zaskoczona na widok paczek i onieśmielona ilością prezentów. Nie spodziewali się tak dużej ilości produktów. Otrzymane rzeczy pomogą im przygotować i przeżyć radośnie święta Bożego Narodzenia. Z pomocą wolontariusza przeglądali wszystkie upominki.
W paczkach znalazły się: kuchenka gazowa z piekarnikiem, butla gazowa, pościel, koc, piżamy, kapcie, czapki, szaliki, rękawiczki, swetry, bluzy, kurtki, polary, dresy, spodnie, buty, bielizna, obrus świąteczny, rolki, 2 lampki na biurko, dywanik dla dziecka, czajnik bezprzewodowy, ozdoby świąteczne, zabawki dla chłopca, artykuły spożywcze, papiernicze i środki czystości.
6 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane do 22 paczek, ozdobione świątecznym papierem, opisane i przekazane następnego dnia do punktu przyjmowania paczek w Krakowie, skąd dotarły do adresata w sobotę 8 grudnia.
Angażując się w projekt nie tylko okazaliśmy serce potrzebującym, ale także pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie.
Cieszę się, że mogliśmy uczynić coś dobrego dla drugiego człowieka. Niech dobro i szczęście, które zostało ofiarowane wróci do Was wszystkich i do Waszych Rodzin.
Raz jeszcze dziękuję wszystkim Darczyńcom i mam nadzieję, że za rok wspólnie z Państwem uda nam się zorganizować Szlachetną Paczkę ponownie.
Życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2019.

Koordynator akcji
Żaneta Sikora

Lista potrzebnych rzeczy.

 

 

Post Author: