Sukcesy 2013/2014

Konkurs „Prawo i MY”, organizowany przez Straż Miejską Miasta Krakowa
III miejsce – drużyna szóstoklasistów w składzie:
Jagoda Cichoń
Michał Maj
Jakub Paluch

Liga Szkół Krakowskich 2014
szkolna drużyna – I miejsce w klasyfikacji generalnej

XII Międzynarodowy Konkurs BALTIE 2014
Wojciech Zamarski z klasy 6 – VIII miejsce
Jan Kwinta z klasy 5a – 27 miejsce (na 69 zawodników z całej Europy w kategorii B)

Turniej szachowy o puchar prezesa PKS Jan w Krakowie
Emilka Pawlak – V miejsce – najlepsza wśród dziewcząt

Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny
Nagrody II stopnia – za wyróżnienie – otrzymali:
w kategorii Żaczek
Mikołaj Czubak
w kategorii Maluch
Emilia Dądela
Marta Muskus
Dawid Kowalski
Jędrzej Kwinta
Kinga Orłwicz
Ewa Cupiał-Zgryzek
w kategorii Beniamin
Julia Gromna
Paweł Jarosz
Jan Kwinta
Emilia Wójcik
Jan Rysiak
Andrzej Szablewski

XI Krakowski Konkurs Recytatorski
I miejsca w etapie rejonowym:
Szymon Rybski
Wojciech Wojtasik

Konkurs Baltie 2014
Wojciech Zamarski z klasy 6 – miejsce 8 w Polsce
Jan Kwinta z klasy 5a – miejsce 23 w Polsce
Andrzej Szablewski z klasy 6 – miejsce 41 w Polsce

Konkurs „Rachmistrz nad Rachmistrze”
Zakwalifikowani do międzyszkolnego finału:
kategoria „Trzecioklasiści”
Emilia Dądela
Dawid Kowalski
kategoria „Czwartoklasiści”
Kinga Orłowicz
Ignacy Peczkis
kategoria „Piątoklasiści”
Emilia Wójcik
Julia Gromna

Małopolski Konkurs Informatyczny
Uczestnicy finału:
Andrzej Szablewski
Wojciech Zamarski
Jan Kwinta
Laureat – Wojciech Zamarski z klasy 6

Druga edycja zawodów Ligi Szkół Krakowskich
Wiktoria Badełek – I miejsce
Julia Zielińska – III miejsce
Mikołaj Czubak – I miejsce
Zoja Lubowiecka – III miejsce
Hanna Wydro – IV miejsce
Zofia Wicher- VI miejsce

Kuratoryjny konkurs tematycznego „Wielcy Polacy -Zasłużeni dla niepodległości Polski”
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Jan Rysiak z klasy V b
Aleksandra Polak z klasy VI

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny
VII miejsce
Maciej Bryg z klasy III
Wojciech Wojtasik z klasy Va

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
dobry
Mikołaj Czubak z klasy 1 rywalizujący w kategorii SP2
Ignacy Peczkis z klasy 4a
Bogdan Brzuchacz z klasy 4a
wynik bardzo dobry
Kinga Orłowicz z klasy 4b
Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Maciej Chmiel uczeń klasy 6 – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Matematyka.Plus.
klasa szósta
laureat I stopnia z wyróżnieniem (praca bezbłędna) – Andrzej Szablewski
klasy piąte
laureaci I stopnia – Zuzanna Sindut, Julia Gromna, Paweł Jarosz, Przemysław Patynowski
laureat II stopnia – Jakub Pradel
laureaci III stopnia – Emilia Wójcik, Janusz Trześniowski, Magdalena Mąka, Jacek Panuś, Maja Liszkiewicz, Mateusz Gajda
laureat IV stopnia – Michał Bryg
laureatka V stopnia – Oliwia Głogowska
klasy czwarte
laureaci II stopnia – Weronika Wilk, Kinga Orłowicz, Ignacy Peczkis
laureaci III stopnia – Bogdan Brzuchacz, Ewa Cupiał-Zgryzek
laureat V stopnia – Melchior Majewski
klasy trzecie
laureaci I stopnia z wyróżnieniem (prace bezbłędne) – Marta Muskus, Ida Maryńczak, Szymon Rybski, Kamil Wilk
laureaci II stopnia – Sara Stockdale, Iwo Gałek, Maciej Bryg, Dawid Kowalski, Emilia Dądela
laureaci III stopnia – Miłosz Janewski, Jakub Ryszka
laureaci V stopnia – Wiktor Frączek, Mateusz Ziąbka, Radosław Galiak, Izabela Cieślik

Małopolski Konkurs Matematyczny
Andrzej Szablewski  i Michał Maj z klasy 6 – zakwalifikowani do etapu rejonowego
Andrzej Szablewski – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Krakowska Matematyka
Uczniowie zakwalifikowani do międzyszkolnego etapu konkursu:
Kinga Orłowicz z klasy 4b
Julia Gromna i Paweł Jarosz z klasy 5a
Andrzej Szablewski, Wojciech Zamarski i Mikołaj Cęckiewicz z klasy 6

Konkurs na bożonarodzeniową kartkę świąteczną
kategoria klas I – III
I miejsce
Emilia Dądela, klasa 3b
Natasza Marzec, klasa 3c
Tymek Panek, klasa 1b
II miejsce
Julia Artwik, klasa IIIa
Julianka Bieniek, klasa 1a
Karolina Eder, klasa 3a
III miejsce
Aleksandra Orłowicz, klasa 1b
Wojtek Polak, klasa 1a
Wiktoria Badełek, klasa 1b
kategoria klas IV – VI
I miejsce
Diana Turczak, klasa 4b
II miejsce
Zuzanna Długosz, klasa 5b
III miejsce
Kinga Orłowicz, klasa 4b
wyróżnienia – Julia Zielińska, Ryszard Dądela, Aleksandra Polak, Milena Plebankiewicz
Małopolski Konkurs Przyrodniczy
uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Maciej Chmiel z klasy 6
Krzysztof Badura z klasy 6
Julia Gromna z klasy 5a
3xHAPPY – konkurs układania łamigłówek przestrzennych HAPPY CUBE dla uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych z Dzielnicy VII
Szóstoklasiści
Mikołaj Cęckiewicz – I miejsce
Piątoklasiści
Julia Gromna – I miejsce
Czwartoklasiści
Bogdan Brzuchacz – I miejsce