Sukcesy 2014/2015

Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
Klasy I
Marta Kulig, I c – I miejsce
Zofia Lisińska, I c – II miejsce
Aleksander Bogaty, I b – I miejsce
Filip Dąbrowski, I a – II miejsce
Klasy II
Nicole Gridley, II b – I miejsce
Zofia Kamińska, II b – II miejsce
Artur Zapotoczny, II b – II miejsce
Klasy IV
Zofia Kamińska, II b – II miejsce
Mikołaj Dąbrowski, IV b – II miejsce
Klasy V
Małgorzata Barnaś, V a – II miejsce
Ignacy Jeżak, V a – II miejsce
Klasy VI
Zuzanna Grabka, VI b – II miejsce
Jakub Wojtaszek, VI b – II miejsce

Ogólnopolskie Konkurs Tematyczny „Losy Bliskich i Losy Dalekich – życie Polaków w okresie 1914-1989”
Finalistka etapu wojewódzkiego – Karolina Freyer

Tematyczny Konkurs Historyczny „Wielcy Polacy – Wybitni Dowódcy”
Zakwalifikowani do trzeciego etapu
Maja Liszkiewicz
Jan Rysiak

Konkurs Wiedzy o Zwierzyńcu organizowany przez Radę Dzielnicy VII
Zwycięzca konkursu:
Małgorzata Barnaś z klasy 5a

VII Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO 2015”
I miejsce w kategorii praca fotograficzna – Wojciech Wojtasik z klasy 6a

Międzynarodowy Konkurs Baltie 2015
Finaliści:
Jan Kwinta
Antoni Długosz
Bogdan Brzuchacz
Tomasz Brzuchacz

„T.I.K.?-TAK!” Piąty Ogólnopolski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych
Zakwalifikowani do drugiego etapu:
Mateusz Gajda
Jacek Panuś
Ewa Panuś
Jacek Panuś – wynik bardzo dobry w drugim etapie

„Krakowska Matematyka 2014/2015”
Zakwalifikowani do międzyszkolnego etapu konkursu:
Marta Muskus z klasy 4a
Ignacy Peczkis z klasy 5a
Antoni Długosz i Kinga Orłowicz z klasy 5b
Julia Gromna, Paweł Jarosz i Przemysław Patynowski z klasy 6a
Julian Madej z klasy 6b
Laureatka – Julia Gromna z klasy 6a

IX Konkurs Informatyczny Bóbr dla klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych
Paweł Jarosz z klasy 6a – laureat I miejsca
Julia Gromna z klasy 6a – laureatka I miejsca
Magdalena Mąka z klasy 6a – laureatka II miejsca
Kinga Orłowicz z klasy 5b – laureatka III miejsca

Szkolny konkurs „Mistrz Arytmetyki, czyli Rachunki To Moja Specjalność”
klasy czwarte
I miejsce – Marta Muskus z klasy 4a
II miejsce – Szymon Rybski i Maria Sokołowska z klasy 4c
III miejsce – Maria Sikora z klasy 4c
klasy piąte
I miejsce – Weronika Wilk z klasy 5b
II miejsce – Ignacy Peczkis z klasy 5a
III miejsce – Bogdan Brzuchacz z klasy 5a
klasy szóste
I miejsce – Mateusz Gajda z klasy 6a
II miejsce – Julia Gromna z klasy 6a
III miejsce – Julian Madej z klasy 6b

Konkursu „Rachmistrz Nad Rachmistrze”
Kinga Orłowicz – II miejsce wśród piątoklasistów
Szymon Rybski  – II miejsce wśród czwartoklasistów

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Kategoria Żaczek
wynik bardzo dobry
Mikołaj Czubak
wyróżnienia
Aleksandra Orłowicz
Julia Zielińska
Kategoria Maluch
wyróżnienia
Oliwier Bednarczyk
Szymon Rybski
Emilia Dądela
Dawid Kowalski
Julia Lipska
Marta Muskus
Kwinta Jędrzej
Emilia Pawlak
Kategoria Beniamin
laureat
Antoni Długosz
wynik bardzo dobry
Kinga Orłowicz
wyróżnienia
Ewa Cupiał-Zgryzek
Weronika Wilk
Ignacy Jeżak
Ignacy Peczkis
Julia Gromna
Paweł Jarosz

II Liga Szkół Krakowskich
SP 32 zajęła I miejsce

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych Szkół Podstawowych
Nagrodę I stopnia – Zuzanna Sindut z klasy 6a

Zawody w Wieloboju Łyżwiarskim
I miejsce – klasa IIb

Międzynarodowy Konkurs Baltie 2015
Finaliści etapu wojewódzkiego:
Bogdan Brzuchacz, klasa 5
Tomasz Brzuchacz, klasa 3
Paweł Derbisz, klasa 6
Antoni Długosz, klasa 5
Jan Kwinta, klasa 6
Aleksandra Orłowicz, klasa 2
Kinga Orłowicz, klasa 5
Jacek Panuś, klasa 6
Milena Plebankiewicz, klasa 2

Dzielnicowy konkurs „Rachmistrz nad Rachmistrze”
Finaliści:
Kategoria „Trzecioklasiści”
Małgorzata Freyer i Tomasz Brzuchacz z klasy 3
Kategoria „Czwartoklasiści”
Emilia Pawlak z klasy 4b i Szymon Rybski z klasy 4c
Kategoria „Piątoklasiści”
Kinga Orłowicz i Weronika Wilk z klasy 5 b

X edycja konkursu plastycznego „Tradycje Wielkanocne”
I miejsce ex aequo:
Wiktoria Badełek z kl. IIb, Jakub Jamróz z kl. Ib i Julia Pragłowska z kl. III
II miejsce ex aequo:
Ida Sutor z kl. IIb i Maria Salata z kl. Ia
III miejsce ex aequo:
Amelia Wójcik z kl. Ic i Justyna Czubik z kl. Ia
Wyróżnienia:
Maria Zagrajek z kl. Ia, Emila Pragłowska z kl. III i Małgorzata Pagacz z kl. Ib

Konkurs Matematyczne Preteksty
Zakwalifikowani do drugiego etapu:
Aleksandra Orłowicz z klasy 2b
Krzysztof Bajcar z klasy 5a
Kinga Orłowicz z klasy 5b

Tematyczny Konkurs Informatyczny „Małopolskie Baltie 2015”
Laureat – Janka Kwintę z klasy 6a
Finaliści:
Bogdana Brzuchacza z klasy 5a
Antoniego Długosza z klasy 5b

Małopolski Konkurs Matematyczny
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Paweł Derbisz z klasy 6b
Jacek Panuś z klasy 6b
Julia Gromna z klasy 6a
Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Julia Gromna z klasy 6a
Antoni Długosz z klasy 5b

Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim
Zwycięzcy konkursu w kategorii klas IV-ych:
I miejsce-Szymon Mendakiewicz z kl.IVa
II miejsce -Maria Sokołowska z kl.IVc
III miejsce-Maria Sikora z kl.IVc
III miejsce-Natasza Marzec z kl.IVc
Zwycięzcy konkursu w kategorii klas V-ych:
I miejsce- Małgorzata Barnaś z kl.Va
II miejsce-Karolina Moran z kl.Va
III miejsce-Zofia Wicher z kl.Va
III miejsce-Ignacy Peczkis z kl.Va

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus
Laureaci I stopnia z wyróżnieniem z max liczbą 100p
Krzysztof Kreiner
Karolina Eder
Maciej Bryg
Laureaci I stopnia
Ignacy Peczkis
Ewa Cupiał-Zgryzek
Michał Bryg Jan Kwinta
Zuzanna Sindut
Laureaci II stopnia
Mikołaj Czubak
Bogdan Brzuchacz
Ignacy Jeżak
Oliwier Bednarczyk
Franciszek Peczkis
Oliwia Wójcicka
Miłosz Janewski
Dawid Kowalski
Jacek Panuś
Julia Gromna
Laureaci III stopnia
Mateusz Gajda
Przemysław Patynowski
Laureaci IV stopnia
Tomasz Brzuchacz
Szymon Mendakiewicz
Weronika Wilk
Paweł Jarosz
Emilia Wójcik
Laureaci V stopnia
Mikołaj Dąbrowski
Antoni Mól
Janusz Trześniowski
Karolina Freyer

XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
wynik dobry – Mikołaj Czubak i Aleksandra Orłowicz z klasy 2b
najlepsze wyniki w szkole:
Daria Pączek – najlepsza wśród trzecioklasistów
Marta Muskus z klasy IVa – najlepsza wśród czwartoklasistów
Kinga Orłowicz z klasy Vb – najlepsza wśród piątoklasistów
Jan Kwinta z klasy VIa – najlepszy wśród szóstoklasistów

Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy Baltie
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Bogdan Brzuchacz
Julia Gromna
Jan Kwinta
Kinga Orłowicz
Jacek Panuś
Janusz Trześniowski
Weronika Wilk
Emilia Wójcik

3xHAPPY – konkurs układania łamigłówek przestrzennych HAPPY CUBE dla uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych z Dzielnicy VII
Szóstoklasiści
Przemysław Patynowski – II miejsce
Piątoklasiści
Bogdan Brzuchacz – I miejsce
Czwartoklasiści
Ewa Panuś – II miejsce

Małopolski Konkurs Humanistyczny
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Małgosia Barnaś z klasy Va
Julian Madej z klasy VIb

Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Julia Gromna z klasy VIa
Paweł Derbisz z klasy VIb