Sukcesy 2015/2016

Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich dla dzieci i młodzieży ze szkół z terenu dzielnicy VII
Klasy II
Marta Kulig, kl. I c – III miejce
Aleksander Bogaty, kl. II b – I miejsce
Przemysław Stankiewicz, kl. II b-  III miejsce
Klasy III
Zofia Kamińska, kl. III b – I miejsce
Nicole Gridley, kl. III b – II miejsce
Klasy VI
Małgorzata Barnaś, kl. VI a – I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Wynik bardzo dobry – kategoria „Żaczek”
Bartek Burzak
Jakub Rybski
Wyróżnienia – kategoria „Żaczek”
Krzysztof Ryszka
Marianna Mól
Mateusz Cebo
Kacper Suchenia
Wyróżnienia – kategoria „Maluch”
Mikołaj Czubak
Aleksandra Orłowicz
Milena Plebankiewicz
Adam Sobieraj
Jakub Betlej
Ryszard Dądela
Krzysztof Kreiner
Tomasz Brzuchacz
Daria Pączek
Wyróżnienia – kategoria „Beniamin”
Julia Lipska
Szymon Rybski
Ewa Panuś
Dawid Kowalski
Marta Muskus
Ewa Cupiał-Zgryzek
Antoni Długosz
Kinga Orłowicz
Weronika Wilk
Ignacy Peczkis
Bogdan Brzuchacz
Jakub Smoczyński

Wielobój Łyżwiarski 2016
szkolna drużyna zajęła I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Programowania Baltie 2016
Zakwalifikowani do etapu krajowego:
Tomasz Brzuchacz klasa IV
Bogdan Brzuchacz klasa VIa
Antoni Długosz klasa VIb
Aleksandra Orłowicz klasa IIIb
Kinga Orłowicz klasa VIb
Ignacy Peczkis klasa VIa
Sukcesy w finale:
Antoni Długosz z klasy VIb – 8 miejsce w finale wśród 87 uczniów piszących w Krakowie i miejsce 10 wśród 208 uczestników w całej Polsce
Bogdan Brzuchacz klasa VIa 48 miejsce w Polsce
Kinga Orłowicz klasa VIb 56 miejsce w Polsce
Laureat – Antoni Długosz z klasy VIb

„Laur Olimpijski” dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych, laureatów konkursów, olimpiad i turniejów w ramach „Krakowskiego Programu Wspierania Uzdolnionych Uczniów”
Magdalena Mąka
Julia Gronma
Kinga Orłowicz
Jan Kwinta
Antoni Długosz
Paweł Jarosz
Bogdan Brzuchacz
Tomasz Brzuchacz

Liga Szkół Krakowskich
SP 32 zdobyła I miejsce uzyskując łącznie 1928 punktów.
Zdobywcy pierwszych miejsc:
Wiktoria Badełek, kl. III b
Mikołaj Czubak, kl. III b
Ignacy Jeżak, kl. VI a

I część Szkolnego Konkursu Matematycznego „Znam Swój Zbiór Zadań” dla uczniów klas 4, 5, 6
klasa 4
I miejsce – Krzysztof Kreiner i Małgorzata Freyer
II miejsce – Olga Otrębska-Karaim
III miejsce – Katarzyna Maj
klasy 5
I miejsce – Marta Muskus z kl. 5a, Dawid Kowalski z kl. 5b i Emilia Dądela z kl. 5b
II miejsce – Miłosz Janewski z kl. 5a, Ewa Skrabalak z kl.5a, Michał Gołaś z kl. 5b,
Jakub Ryszka z kl. 5b, Jędrzej Kwinta z kl. 5c, Maria Sikora z kl. 5c
III miejsce – Wiktor Frączek z kl. 5a i Emilia Pawlak z kl. 5b
klasy 6

I miejsce – Kinga Orłowicz z kl. 6b
II miejsce – Ewa Cupiał-Zgryzek z kl. 6b i Weronika Wilk z kl. 6b
III miejsce – Ignacy Peczkis z kl.6a

II część Szkolnego Konkursu Matematycznego „Znam Swój Zbiór Zadań” dla uczniów klas 4, 5, 6
klasa 4
I miejsce – Oliwier Bednarczyk
II miejsce – Krzysztof Kreiner
III miejsce – Oliwia Wójcicka
klasy 5
I miejsce – Emilia Dądela, 5b
II miejsce – Emilia Pawlak, 5b
III miejsce – Marta Muskus, 5a
klasy 6
I miejsce – Weronika Wilk, 6b
II miejsce – Ewa Cupiał-Zgryzek, 6b
III miejsce – Kinga Orłowicz, 6b

III część Szkolnego Konkursu Matematycznego „Znam Swój Zbiór Zadań” dla uczniów klas 4, 5, 6
klasa 4
I miejsce – Oliwier Bednarczyk
II miejsce – Oliwia Wójcicka
III miejsce – Jakub Bajor
klasy 5
I miejsce – Marta Muskus, 5a
II miejsce – Emilia Dądela, 5b
III miejsce – Ewa Skrabalak, 5a i Emilia Pawlak, 5b
klasy 6
I miejsce – Weronika Wilk, 6b
Kinga Orłowicz, 6b
II miejsce – Anna Zapart, 6b
III miejsce – Wiktoria Luzar, 6b

Małopolski Konkursi Prac Matematycznych Szkół Podstawowych
Antonie Długosz z klasy 6b – nagroda II stopnia
Emilia Dądela z klasy 5b – nagroda III stopnia

Małopolski Konkurs Informatyczny „Małopolskie Baltie 2016”
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Oliwier Bednarczyk
Tomasz Brzuchacz
Jędrzej Kwinta
Kinga Orłowicz
Antoni Długosz
Bogdan Brzuchacz
Ignacy Peczkis
Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Kinga Orłowicz i Antoni Długosz z klasy 6b
Bogdan Brzuchacz z klasy 6a
Laureat – Antoni Długosz z klasy 6b

Małopolski Konkurs Matematyczny
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Emilia Dądela z klasy 5b
Bogdan Brzuchacz z klasy 6a
Antonina Plebankiewicz z klasy 6a
Długosz Antoni z klasy 6b
Kinga Orłowicz z klasy 6b
Ewa Cupiał-Zgryzek z klasy 6b
Zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego:
Kinga Orłowicz z klasy 6b
Ewa Cupiał-Zgryzek z klasy 6b
Laureatka – Kinga Orłowicz klasy 6b

Wielki Test Wiedzy o Bezpieczeństwie w Sieci
Jan Doniec i Jago Cechnicki z klasy 6a – III miejsce
SP 32 w Krakowie otrzymała Certyfikat Szkoły Cyberbezpiecznej

Dzielnicowy konkurs „Rachmistrz nad Rachmistrze”
Finaliści:
Kategoria „Trzecioklasiści”
Mikołaj Czubak z klasy 3b i Jakub Betlej z klasy 3a
Kategoria „Czwartoklasiści”
Franciszek Peczkis i Oliwia Wójcicka
Kategoria „Piątoklasiści”
Emilia Dądela z klasy 5b i Szymon Rybski z klasy 5c

Szkolny konkurs Mistrz Sprawności Rachunkowej
klasa 4
I miejsce – Małgorzata Freyer
II miejsce – Krzysztof Kreiner
III miejsce – Olga Otrębska-Karaim
klasy 5
I miejsce – Marta Muskus, kl. 5a
II miejsce – Jędrzej Kwinta, kl. 5c
III miejsce – Emilia Dądela, kl. 5b
klasy 6
I miejsce – Weronika Wilk, kl. 6b
II miejsce – Ignacy Peczkis, kl. 6a
III miejsce – Wiktoria Luzar, kl. 6b
I miejsce w szkole – Marta Muskus z klasy 5a

X Konkurs Informatyczny Bóbr dla klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych
II miejsce – Antoni Długosz z klasy 6b
III miejsce – Aleksandra Orłowicz z klasy 3b

Krakowska Matematyka – konkurs dla uczniów klas 4, 5, 6 szkół podstawowych województwa małopolskiego
Zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego:
Mikołaj Czubak z klasy 3b
Szymon Rybski z klasy 5c
Ewa Panuś z klasy 5b
Dawid Kowalski z klasy 5b
Ewa Cupiał-Zgryzek z klasy 6b
Ignacy Jeżak z klasy 6a

X Konkursu Informatycznego Bóbr dla klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych
Najlepsze wyniki w szkole w klasach IV – VI:
Antoni Długosz z klasy 6b
Emilia Dądela z klasy 5b
Kinga Orłowicz z klasy 6b
Oliwia Machna z klasy 6b
Jędrzej Kwinta z klasy 5c
Ignacy Peczkis z klasy 6a
Bogdan Brzuchacz z klasy 6a
Najlepsze wyniki w szkole w klasach I – III:
Aleksandra Orłowicz z klasy IIIb
Ryszard Dądela z klasy IIIa
Maja Mars z klasy Ia

Małopolski Konkurs Humanistyczny
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Marta Muskus z klasy 5a
Szymon Rybski z klasy 5c
Karolina Moran z klasy 6a
Małgorzata Barnaś z klasy 6a

Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Sara Stockdale z klasy 5a
Eve Niekrasz z klasy 5a
Jędrzej Kwinta z klasy 5c
Ignacy Jeżak z klasy 6a
Bogdan Brzuchacz z klasy 6a,
Antoni Długosz z klasy 6b
Matthew Gridley z klasy 6b
Szymon Lic z klasy 6b

3xHAPPY – konkurs układania łamigłówek przestrzennych HAPPY CUBE dla uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych z Dzielnicy VII
Szóstoklasiści
Bogdan Brzuchacz- I miejsce
Piątoklasiści
Ewa Panuś – II miejsce
Czwartoklasiści
Tomasz Brzuchacz – I miejsce