Sukcesy 2016/2017

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017
Kategoria Żaczek – klasa 2
Kajetan Dziuba – wynik bardzo dobry
Bernadetta Fabiańska – wyróżnienie
Antonina Dudhia – wyróżnienie
Kategoria Maluch – klasa 3
Krzysztof Ryszka – wyróżnienie
Kacper Suchenia – wyróżnienie
Kategoria Maluch – klasa 4
Mikołaj Czubak – laureat
Aleksandra Orłowicz – wyróżnienie
Adam Sobieraj – wyróżnienie
Jakub Betlej – wyróżnienie
Kategoria Beniamin – klasa 5
Krzysztof Kreiner – wyróżnienie
Małgorzata Freyer – wyróżnienie
Daria Pączek – wyróżnienie
Kategoria Beniamin – klasa 6
Marta Muskus – wyróżnienie
Szymon Rybski – wyróżnienie
Emilia Dądela – wyróżnienie
Dawid Kowalski – wyróżnienie

Dzielnicowy konkurs „Rachmistrz nad Rachmistrze”
Kategoria Trzecioklasiści
Mikołaj Jaśkiewicz – III miejsce
Olaf Nowak – wyróżnienie
Kategoria Czwartoklasiści
Mikołaj Czubak – III miejsce
Aleksandra Orłowicz – wyróżnienie
Kategoria Piątoklasiści
Daria Pączek – I miejsce
Karolina Bösze – wyróżnienie

Konkurs dla uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych województwa małopolskiego Krakowska Matematyka 2016/2017
Zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego:
Mikołaj Czubak z klasy 4b
Marta Muskus z klasy 6a
Dawid Kowalski z klasy 6b
Szymon Rybski z klasy 6c
Laureat III miejsca – Mikołaj Czubak z klasy 4b

Małopolskim Konkursie Prac Matematycznych Szkół Podstawowych
Emilia Dądela i Ewa Panuś – nagroda III stopnia

Konkurs informatyczny „Małopolskie Baltie 2017”
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Tomasz Brzuchacz
Jędrzej Kwinta
Aleksandra Orłowicz
Finaliści:
Jędrzej Kwinta
Aleksandra Orłowicz

Małopolski Konkurs Matematyczny
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Mikołaj Czubak z klasy 4b
Emilia Dądela z klasy 6b
Marta Muskus z klasy 6a
Finalistka – Marta Muskus z klasy 6a

Szkolny Matematyczny Konkurs Zadaniowy dla uczniów klas IV, V, VI
I miejsce i tytuł Mistrza Matematyki 2017
Jakub Betlej z klasy 4a
Marta Muskus z klasy 6a
II miejsce
Xavier Lechowski z klasy 4a
Szymon Rybski z klasy 6c
III miejsce
Adam Sobieraj z klasy 4a
Ewa Panuś z klasy 6b

Mistrz Sprawności Rachunkowej – szkolny konkurs dla uczniów klas IV, V, VI
I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków 2017
Jakub Betlej, klasa 4a
Olga Otrębska-Karaim, klasa 5
Emilia Dądela, klasa 6b
II miejsce
Julia Kordecka, klasa 4a
Małgorzata Freyer, klasa 5
Marta Muskus, klasa 6a
III miejsce
Julianna Bieniek, klasa 4a
Krzysztof Kreiner, klasa 5
Klara Wrońska, klasa 6b

XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
Klasy drugie
Wynik bardzo dobry:
Anna Jamróz
Zofia Roberts
Martyna Sosnowska
Bernadetta Fabiańska
Zofia Niziurska
Kajtek Dziuba
Alan Bielecki
Wynik dobry:
Jakub Kowalski
Antonina Bieniek
Sophia Pradelle
Oliwia Suchowska
Julian Pociecha
Klasy trzecie
Wynik dobry:
Maksymilian Dul
Magda Hobot
Jakub Rybski
Klasy czwarte
Wynik bardzo dobry w konkursie oraz darmowy udział w konkursie MAKS 2017:
Mikołaj Czubak
Aleksandra Orłowicz
Klasy piąte
Wynik dobry:
Małgorzata Freyer
Klasy szóste
Wynik bardzo dobry:
Emilia Dądela
Szymon Rybski
Wynik dobry:
Ewa Panuś

XI Konkursu Informatycznego Bóbr dla klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych
Szymon Rybski z klasy 6c- wyróżnienie
Kolejne dwa najlepsze wyniki w szkole w klasach IV – VI:
Krzysztof Kreiner z klasy 5
Jakub Ryszka z klasy 6b
Najlepsze wyniki w szkole w klasach I – III:
Dominik Pawlak z klasy 3c
Olaf Nowak z klasy 3b
Jakub Ryszka z klasy 3b

3xHAPPY – konkurs układania łamigłówek przestrzennych HAPPY CUBE dla uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych z Dzielnicy VII
Czwartoklasiści
Ewa Panuś – I miejsce
Piątoklasiści
Tomasz Brzuchacz – II miejsce
Szóstoklasiści
Mikołaj Czubak – III miejsce