Sukcesy 2018/2019

Konkurs Wiedzy o Zwierzyńcu

Uczennica Zuzanna Knapek
zdobyła II miejsce w XI edycji Dzielnicowego Konkursu Wiedzy o Zwierzyńcu.

Konkurs plastyczny „Sto Lat Niepodległej”

Uczennice Lena Krzyżanowska i Nadia Głuc
zdobyły II miejsce w rejonowym konkursie plastycznym „Sto Lat Niepodległej” organizowanym przez SP 72.

Konkurs „Prawo i My”

13.06.2019 uczniowie naszej szkoły:
Adam Sobieraj, Tymoteusz Policha i Franciszek Duraj
uczestniczyli w finałowej części XIX edycji konkursu ” Prawo i My” organizowanego przez Krakowską Straż Miejską.
Zajęli drugie miejsce. Gratulujemy!

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego:
Maria Sokołowska z klasy 8c
Adam Sobieraj z klasy 6a

Interdyscyplinarny konkurs literacki „W czym zastąpią nas roboty?”
organizowany w ramach Małopolskiego Festiwalu Programowania „Małopolska koduje”

Jakub Betlej z klasy VIa zajął II miejsce w konkursie literackim „W czym zastąpią nas roboty?”
Swoją pracę, komiks wykonał z wykorzystaniem platformy ToonDoo.

XXIV Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich

Jakub Greliak z kl. Vc – I miejsce
Jakub Treger z kl. IV b – I miejsce
Antonina Bieniek z kl. IV b – II miejsce
Sofia Torgashova z kl. III – II miejsce
Joanna Kwaskowska z kl. II a – II miejsce
Mateusz Rojek z kl. I b – I miejsce
Leon Kochan z kl. I b – III miejsce

Szkolny konkurs dla uczniów klas 4 – 6
„Mistrz Sprawności Rachunkowej”

Kategoria „Czwartoklasiści”
I miejsce – ex aequo – Gabriela Ulbrych, Bernadetta Fabiańska, Anna Jmróz, Kacper Czyrnecki, Mykola Kravtsov, Bartłomiej Sawina, Milena Misiorek, Milena Wierzchucka, Martyna Sosnowska, Szymon Curyło, Antonina Dudhia, Natasza Nowak,
II miejsce – ex aequo – Weronika Budryk, Oliwia Suchowska
Kategoria „Piątoklasiści”
I miejsce – Leon Wołk-Popielski, II miejsce – Oliwia Jaskowska, III miejsce – Lena Krzyżanowska, wyróżnienie – Anastazja Matys
Kategoria „Szóstoklasiści”
I miejsce – Franciszek Duraj, II miejsce – Julia Kordecka, III miejsce – Nicole Gridley, wyróżnienie – Adam Sobieraj

Uczniowie świetlicy pod kierunkiem pani Bożeny Pacak wykonali prace plastyczne na międzynarodową dziecięcą Świąteczną wystawę „Sound of Christmas from my home” zorganizowaną przez Stowarzyszenie Matek Cavtat przy wsparciu muzeów i galerii
w Konavle w Chorwacji.

Małopolski Konkurs Geograficzny

Laureaci Małopolskiego Konkursu Geograficznego:
Daria Pączek i Krzysztof Kreiner z klasy VII

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Do etapu rejonowego przystąpili
Wiktor Biel, Ernest Gronek, Igor Kosakowski, Ida Maryńczak i Daria Pączek.

Małopolski Konkurs Geograficzny

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się
Aleksandra Siklucka, Daria Pączek i Krzysztof Kreiner.
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się
Daria Pączek i Krzysztof Kreiner.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

W Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Katarzyna Kraus.

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez Życie”

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się
Michał Gołaś i Daria Pączek.

Małopolski Konkurs Biologiczny

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się
Michał Chmiel, Wiktoria Przyborowska, Daria Pączek, Małgorzata Freyer i Adam Sobieraj.

Konkurs informatyczny „Od Algorytmu do Programu”

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się
Igor Kosakowski i Adam Sobieraj.

Konkurs informatyczny „Bóbr”

Pojawiły się wyniki konkursu. Z naszej szkoły Mikołaj Czubak otrzymał wyróżnienie w kategorii Benjamin.

Konkursy matematyczne
Krakowska Matematyka i Małopolski Konkurs Matematyczny

W konkursie Krakowska Matematyka do etapu wojewódzkiego przeszli dwaj uczniowie z naszej szkoły
Mikołaj Czubak i Adam Sobieraj.
Mikołaj Czubak zakwalifikował się również do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Warto podkreślić, iż uczestniczyli w nim uczniowie klas VI – VIII, a Mikołaj jest jedynym z szóstych klas.

Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów !!!