2 WRZEŚNIA 2024
klasa I godzina 9.00
Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na sali gimnastycznej,
następnie wraz z wychowawcą przejście do sali nr 1
klasy II – III godzina 9.00
spotkania z wychowawcami z salach
klasa II a sala 3 – p. Ewa Dyląg
klasa II b – sala 5 – p. Żaneta Sikora
klasa III a – sala 2 – p. Justyna Matuszczyk
klasa III b sala 6 – p. Barbara Matura
klasy IV – VIII godzina 10.00
spotkania z wychowawcami z salach
klasa IV a – sala 3 p. Kinga Duszyk-Suder
klasa IV b – sala 2 – p. Jerzy Węgrzyniak
klasa V – sala 4 – p. Anna Zych
klasa VI – sala 8 – p. Beata Kolanko
klasa VII – sala 5 – p. Ewelina Dulowska
klasa VIII a sala 6 – p. Iwona Szczerba
klasa VIII b sala 7 – p. Agnieszka Mękarska -Sokołowska

