25 października klasa 3a wyjechała na wycieczkę do Multikina w ramach programu „Kino za baterie”. Dzieci obejrzały fantastyczną animacje pt. ”Dziki robot”.
Polecamy!
25 października klasa 3a wyjechała na wycieczkę do Multikina w ramach programu „Kino za baterie”. Dzieci obejrzały fantastyczną animacje pt. ”Dziki robot”.
Polecamy!