“Portret mojego Patrona” – wyniki konkursu na portret Patrona Szkoły

W czwartek 7 listopada 2019 roku podczas obrad komisji konkursowej w składzie: Dyrektor Szkoły – p. Ewa Poznańska, polonista – p. Elżbieta Konieczny, historyk – p. Jerzy Węgrzyniak, zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu plastycznego “Portret mojego Patrona” zorganizowanego przez świetlicę szkolną.
W klasie pierwszej zwyciężyła Anika Adamczyk.
W klasach trzecich miejsce pierwsze zajęła Agnieszka Kołek, a wyróżnienia otrzymali: Julia Tatomir, Maja Antonczyk i Amelia Pogorzelska.
W klasie czwartej zwyciężyła Mia Hetzberg.
W klasach piątych jury przyznało dwa równorzędne pierwsze miejsca, które zajęli Gabriela Mentel i Artur Lach.
Spośród uczniów klas szóstych wygrał Jakub Krupa.
Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas uroczystego apelu. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Pokonkursową wystawę prac można oglądać od czwartku 14 listopada w sali numer 7 na pierwszym piętrze.

Post Author: