Dzień Pluszowego Misia

W klasie 2b Dzień Pluszowego Misia był pełen atrakcji. Przynieśliśmy nasze ulubione pluszaki, które rozgościły się w naszej sali. Później omawialiśmy lekturę „Pamiętnik Czarnego Noska”, autorstwa Joanny Porazińskiej. Pani Irena Paszkowska przygotowała dla nas grę „Milionerzy”, sprawdzającą znajomość treści książki. Prezentowaliśmy także nasze zeszyty lektur. Po quizie odbył się Klasowy Konkurs Recytatorski. Wszyscy recytowali wiersze związane z misiami. Następnie, w drodze głosowania wyłoniliśmy trzech zwycięzców – Helenkę, Krzysia i Franka. Wyróżnienia otrzymali także Pola, Kostek i Radomir. Zwycięzcy będą reprezentować klasę w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.

Klasa trzecia świętowała Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione misie. Misiaczki uczyły się z nami matematyki, języka polskiego, a nawet jazdy na łyżwach. To był wspaniały dzień w szkole.

Uczniowie klasy 6b również przynieśli w tym dniu swoje ulubione pluszaki.