Lekcja muzealna w Muzeum Stanisława Wyspiańskiego

21 maja klasa 3b udała się na lekcję do Muzeum Stanisława Wyspiańskiego. Dzieci miały okazję zobaczyć dzieła wybitnego polskiego artysty oraz uczestniczyć w warsztatach związanych z jego twórczością.  Po lekcji uczniowie udali się do kościoła Franciszkanów, aby podziwiać witraż  Bóg Ojciec wykonany według projektu Stanisława Wyspiańskiego. Wycieczka zakończyła się pysznymi lodami w sercu starego miasta. 

Post Author: