Sukcesy 2020/2021

Konkurs tematyczny “Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940”

Uczeń klasy VIIIa Wojciech Polak uzyskał status finalisty w konkursie tematycznym Małopolskiego Kuratorium Oświaty “Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940”.

Konkurs plastyczny “Jak wyobrażasz sobie Antosia Petrykiewicza- młodego obrońcę Lwowa?”

Jakub Rybski z klasy 7b zdobył pierwsze miejsce w konkursie plastycznym “Jak wyobrażasz sobie Antosia Petrykiewicza- młodego obrońcę Lwowa?”. Konkurs został zorganizowany przez Radę Dzielnicy VII we współpracy z Krakowskim Oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej.

Informatyczny Konkurs Tematyczny „Od algorytmu do programu”

Adam Sobieraj z klasy VIII b został laureatem Informatycznego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”.
Na liście laureatów zajął 4 miejsce.

 Szkolny konkurs “Tytus, Romek i A’Tomek w czasach pandemii”

Miejsce pierwsze Kasia Górnisiewicz (IIIb).
Miejsce drugie Filip Konik-Witek (IIIa).
Miejsce trzecie Blanka Maicka (IIIa).
Uczestnikom dziękujemy za zmierzenie się z tak trudną formą sztuki, jaką jest komiks.

Małopolski Konkurs z Fizyki

Uczeń Adam Sobieraj został finalistą Małopolskiego Konkursu z Fizyki.

Szkolnym konkurs plastyczny na “Wielkanocną Pisankę”

W szkolnym konkursie plastycznym na “Wielkanocną Pisankę” jury przyznało 4 nagrody główne i 6 wyróżnień.
W klasie pierwszej:
– nagroda dla Aleksandry Augustyn, wyróżnienia dla Emilii Seroki i Emilii Nowak
w klasie drugiej:
– nagroda dla Aniki Adamczyk, wyróżnienie dla Julii Kaliskiej
w klasie trzeciej “a”:
– nagroda dla Jakuba Augustyna, wyróżnienie dla Blanki Maickiej
w klasie trzeciej “b”:
– nagroda dla Heleny Hoc, wyróżnienie dla Angeliki Zębali
w klasie szóstej “b”:
– wyróżnienie dla Wiktorii Śliwy

Małopolski Konkurs Chemiczny

Uczeń klasy 8b, Jacek Piątek został laureatem Małopolskiego Konkursu Chemicznego w roku szkolnym 2020/21.

Konkurs “Woda w kryzysie klimatycznym”

Zwycięzcy konkursu PAH “Woda w kryzysie klimatycznym”:
Bartłomiej Burzak (7a), Anna Rachfał (4a), Wojciech Bajor (7a), Martyna Smęt (4a), Giacomo Carella Sanchez (4a).

Małopolski Konkurs Matematyczny

Mikołaj Czubak z klasy VIIIb został finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Uczeń klasy 8b Jacek Piątek uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Małopolski Konkurs Biologiczny

Uczeń klasy 8b- Jacek Piątek został laureatem Małopolskiego Konkursu Biologicznego, a uczennica Julia Kordecka z klasy 8a uzyskała tytuł finalisty tego konkursu.

Program edukacyjny “Dukaty Decjusza w sieci”

W programie edukacyjnym “Dukaty Decjusza w sieci” organizowany przez Instytut Kultury Willa Decjusza szkołę reprezentowało 27 uczniów z klas 5-7. Uczestnicy zdobyli wiedzę o historii pieniądza, polityce monetarnej i numizmatyce oraz o dziejach Willi Decjusza i wzięli udział w quizach osiągając wysokie i najwyższe wyniki.
Do programu przystąpili:
z klasy 5 – Adam Drapała, Jan Bełzowski, Martyna Smęt, Mateusz Michalski, Michał Bagieński;
z klasy 6a – Jakub Łazarz, Natasza Nowak, Nina Toruniewska;
z klasy 6b – Antonina Bieniek, Kacper Maciejasz, Kajetan Dziuba, Maja Paszkiewicz, Mariusz Rutkowski, Maya Molendowski, Milena Misiorek, Wiktoria Śliwa;
z klasy 6c – Liliana Jasik, Sara Furman, Weronika Budryk, Gabriela Ulbrych;
z klasy 7a – Kacper Maćkowski, Przemysław Kocwa, Mikołaj Pszczółkowski, Wojciech Bajor;
z klasy 7b – Antoni Jabłoński, Jakub Jamróz, Jakub Rybski.

Konkurs tematyczny “Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940”

Wojciech Polak z klasy 8a znalazł się w finale wojewódzkim konkursu tematycznego “Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940”.

Małopolski Konkurs Biologiczny

Julia Kordecka z klasy 8a i Jacek Piątek z klasy 8b zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Jacek Piątek, uczeń klasy 8b został zakwalifikowany do wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/21.

Małopolski Konkurs Matematyczny

Mikołaj Czubak z klasy VIIIb został zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Małopolski Konkurs Chemiczny

Uczeń Jacek Piątek z klasy 8b został zakwalifikowany do wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/21.

Małopolski Konkurs z Fizyki

Uczeń Adam Sobieraj zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Fizyki.

Informatyczny Konkurs Tematyczny „Od algorytmu do programu”

Uczniowie Adam Sobieraj i Xavier Lechowski z klasy VIIIa zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Informatycznego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”.

Konkurs informatyczny “Bóbr”

W konkursie informatycznym “Bóbr” w kategorii Skrzaty pierwsze miejsce zajęły Paula Hoc z I klasy i Helena Hoc z IIIb,
trzecie miejsce Jakub Augustyn z IIIa i Szymon Podolec z I klasy. Wyróżnienie zdobył Eryk Bacia z klasy IIIa.

Szkolny Konkurs Plastyczny “Najpiękniejsza Kartka Świąteczna”

Miejsce I – uczennica klasy I Hanna Wasilewska (za samodzielnie wykonaną pracę)
Miejsce II ex-aequo-uczennica klasy I Emilia Seroka oraz uczeń klasy IIIb Jerzy Sienniak

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

W kategorii uczniów z klas 1-3:
I miejsce ex-aequo – Lidia Gzyl z klasy IIIa i Aleksander Jabłoński z klasy II
II miejsce – Helena Zawojska z klasy I
III miejsce ex-aequo – Anna Stokłosa z klasy I i Kacper Stokłosa z klasy IIIa
W kategorii uczniów klas 4-8:
I miejsce – Bibianna Pawłowska z klasy VIc
II miejsce – Maciej Baran z klasy VIb
Wyróżnienia:
Natasza (kl. VIa) i Emilia (kl. I) Nowak

Małopolski Konkurs z Fizyki

Adam Sobieraj z klasy 8a i Mikołaj Czubak z klasy 8b zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki.

IX Krakowskiego Konkursu Języka Angielskiego

Katarzyna Kraus z klasy IVb zdobyła II miejsce, a Eryk Trześniowski z klasy Va uzyskał III miejsce w finałowym etapie IX Krakowskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Małopolski Konkurs Chemiczny

Uczeń Jacek Piątek z klasy 8b został zakwalifikowany do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/21.

Informatyczny Konkurs Tematyczny „Od algorytmu do programu”

Mateusz Cebo z klasy 7b, Maciej Leśniak z klasy 7c oraz Xavier Lechowski, Milena Plebankiewicz oraz Adam Sobieraj z klasy 8a zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Informatycznego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”.

Biblijny Konkurs Tematyczny “Z Dobrą Nowiną przez życie”

 Tymoteusz Policha z klasy VIII A został zakwalifikowany do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego “Z Dobrą Nowiną przez życie”.

Małopolski Konkurs Matematyczny

Jakub Betlej, Xavier Lechowski, Adam Sobieraj z klasy 8a, Mikołaj Czubak z klasy 8b oraz Lena Krzyżanowska z klasa 7b zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Adam Sobieraj ( klasa VIIIa) i Mikołaj Czubak ( klasa VIIIb) zostali zakwalifikowani do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Małopolski Konkurs Biologiczny

Julka Kordecka z klasy 8a, Nicole Gridley i Jacek Piątek z klasy 8b oraz Anastazja Matys klasa 7c i Jakub Rybski z klasy 7b zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Nicole Gridley, Xavier Lechowski, Paulina Maryńczak, Adam Sobieraj i Jacek Piątek zostali zakwalifikowani do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/21.