poniedziałek 8.00 – 12.00
środa 14.30 – 17.00
czwartek 10.00 – 14.00

Drodzy Państwo,

Zapraszam do skorzystania ze świadczonej przeze mnie pomocy psychologicznej oferowanej na terenie szkoły, która obejmuje prywatne i grupowe spotkania organizowane dla osób uczących się oraz ich opiekunów.

Uczniowie i uczennice przejawiające jakiekolwiek trudności w rozumieniu siebie lub innych ludzi mogą skorzystać z konsultacji i porady psychologicznej, psychoedukacji oraz zajęć socjoterapeutycznych.

W szczególności, zachęcam do skorzystania z tego rodzaju pomocy w przypadku trudności związanych:
– z koncentracją i uczeniem się,
– z radzeniem sobie ze stresem,
– z regulacją emocji i zachowania,
– z komunikacją interpersonalną,
– z adaptacją do zmieniających się warunków życia,
– z relacjami rówieśniczymi i rodzinnymi,
…lub innymi, wzbudzającymi niepokój dzieci czy opiekunów.

Wsparcie psychospołeczne dla osób uczących się udzielam w następujących formach:
– indywidualne konsultacje psychologiczne i porady, obejmujące diagnozę problemu oraz potrzeb,
– zajęcia rozwijające umiejętności społeczne (indywidualne i grupowe),
– zajęcia psychoedukacyjne (indywidualne i grupowe),
– interwencje w nagłych przypadkach.

Jako psycholog szkolny, wspieram również osoby opiekujące się poprzez udzielanie:
– indywidualnych konsultacji rodzicielskich, porad i psychoedukacji w zakresie wychowywania i komunikacji dziecko-rodzic,
– informacji o dostępnych zasobach i możliwościach wsparcia tak w szkole, jak i poza szkołą.

Zapraszam do kontaktu w każdej sprawie. Można zgłosić się przez Librus lub odwiedzić mnie w gabinecie na poziomie -1 w następujących dniach:

poniedziałek, 08:00-12:00
środa, 14:30-17:00
czwartek, 10:00-14:00

Nie wahajcie się sięgnąć po pomoc!

Helena Walasz
Psycholog szkolny