Sukcesy 2022/2023

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Uczeń klasy 7 Mateusz Michalski zdobył I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”.

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego PANDA

Ranking/ Wyniki konkursu:
klasa 5: M. Ryś 9 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia); J. Agustyn 13 miejsce w Polsce; V. Chernolevskyi 19 miejsce w Polsce.
klasa 6: K. Kraus 7 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia); J. Dul 8 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia); G. Carella Sanchez 10 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia).
klasa 7: M. Smęt 5miejsce w Polsce (Dyplom laureata); D. Jordan 7 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia); Y. Podlevska 9 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia); H. Podolec 11 miejsce w Polsce.
klasa 8: A. Jamróz 3 miejsce w Polsce (Dyplom laureata);A. Łach 3 miejsce w Polsce (Dyplom laureata); N. Toruniewska 6 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia); K. Wesołowski 8 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia); K. Chyrnecki, G. Ulbrych 10 miejsce w Polsce (Dyplom wyróżnienia).

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny zdobyli:
Natalia Fabryczewska i Maria Kwolek – kategoria Żaczek,
Ignacy Dutkiewicz, Maciej Zaionc i Karol Jurkiewicz – kategoria Beniamin,
Yehor Romanov – kategoria Kadet.

Konkurs “Krakuskowym Tropem”

W finale miejskim konkursu “Krakuskowym Tropem” uczennica klasy VI b Katarzyna Kraus zajęła III miejsce , a uczennica klasy VI a Anna Rachfał otrzymała wyróżnienie.

Konkurs Krakowska Matematyka

Maciej Zaionc z klasy 6a otrzymał tytuł finalisty konkursu Krakowska Matematyka.

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów

Martyna Sosnowska została Laureatką Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Uczennica klasy 8a Nina Toruniewska została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Uczennica klasy VIIIb Martyna Sosnowska została LAUREATKĄ Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Uczennica klasy VIIIc Anna Jamróz uzyskała tytuł finalistki Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Konkursu wiedzy o Irlandii i św. Patryku

Zwycięzcą szkolnego konkursu wiedzy o Irlandii i św. Patryku została Julia Dul, uczennica klasy 6b.

Konkurs Krakowska Matematyka

Julia Dul z klasy 6b i Maciej Zaionc z klasy 6a zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 32

W kategorii chłopców:
I miejsce zdobył Maciej Zaionc, z klasy VI a
II miejsce Hubert Podolec, z kl. VII
III miejsce Alan Bielecki  z kl. VIII b
IV miejsce Jakub Treger, z kl. VIIIb
V miejsce Adam Drapała, z kl. VII
W kategorii dziewcząt:
I miejsce zdobyła Emilia Michta, z kl. VIIIc
II miejsce Julia Dul, z kl. VI b
III miejsce Hanna Waligórska, z kl. IV
IV miejsce Katarzyna Górnisiewicz, z kl. V
V miejsce Katarzyna Kraus, z kl. VI b
Najwyżej ocenionym wśród najmłodszych uczestników zawodów okazał się Szymon Podolec
z kl. III, który dostał się do ćwierćfinału, eliminując w rozgrywkach swoich starszych kolegów.

Konkurs Tematyczny
„Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny światowej”

Uczeń klasy VIII c Artur Łach został zakwalifikowany do etapu rejonowego konkursu historycznego “Polacy w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny światowej”.

Konkurs plastyczny ,,Mój ulubiony Miś”

Miejsce I – Mark Olinik kl.III
Miejsce II – Zuzia Urban kl.Ib, Oliwia Mosiejczuk kl.IIa
Miejsce III – Radomir Obolentsev kl.IIb, Alan Hoc kl.Ia

Szkolny Konkurs Recytatorski “Misie i inne niedźwiadki”

I miejsce Paula Hoc kl.3, II miejsce Helenka Bieniek kl.1A, III miejsce Krzysztof Augustyn kl.2B
Wyróżnienia : Jerzy Ulbrych kl.3, Zuzanna Urban kl.2B, Aleksandra Augustyn kl.3

Małopolski Konkurs Chemiczny

Szymon Plenkiewicz-Dubas z klasy 8a oraz Gabriela Ulbrych z klasy 8c zostali zakwalifikowani do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Chemicznego.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Uczennica klasy VIIIa Nina Toruniewska zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Małopolski Konkurs Biologiczny

Antonina Bieniek, Milena Misiorek z klasy 8b oraz Natalia Lejman z klasy 8a zostały zakwalifikowane do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Małopolski Konkurs Geograficzny

Weronika Zaionc z klasy 8c została zakwalifikowana do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Małopolski Konkurs Języka Hiszpańskiego

Antonina Bieniek i Martyna Sosnowska z klasy 8b oraz Nina Toruniewska z klasy 8a zostały zakwalifikowane do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Hiszpańskiego.

Małopolski Konkurs Historyczny

Martyna Sosnowska, Kajetan Dziuba i Mateusz Michalski zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego o roli Jagiellonów w dziejach Polski i Litwy.

Małopolski Konkurs Informatyczny

Martyna Smęt z klasy 7 oraz Maciej Baran z klasy 8b zostali zakwalifikowani do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Informatycznego.

Małopolski Konkurs Matematyczny

Antonina Bieniek, Kajetan Dziuba i Martyna Sosnowska z klasy 8b oraz Maciej Zaionc z klasy 6a zostali zakwalifikowani do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Zawody Ergometrów Wioślarskich

28 października odbyły się Zawody Ergometrów Wioślarskich organizowane przez Straż Miejską Miasta Krakowa i SP 26. Julian Pociecha zdobył II miejsce w swojej grupie. W tych eliminacjach SP 32 zajęła V miejsce.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Jamróz Anna, Doyle Kinga, Sosnowska Martyna, Sawina Bartłomiej, Oziębło Martyna (z klas 8), Sitarz Ida z klasy 7a oraz Kraus Katarzyna z klasy 6b zakwalifikowali się do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.