Realizacja projektu Future4me w klasach 3-5

W ramach projektu Future4me z języka angielskiego uczniowie klas trzecich, czwartych i piątych rozwijają swoje umiejętności językowe oraz wzbogacają wiedzę z zakresu historii i kultury krajów anglojęzycznych.

W klasach trzecich główny nacisk jest położony na poznanie kultury Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz utrwalanie podstawowego słownictwa na poziomie klasy trzeciej. Poprzez zabawę i filmy edukacyjne, uczniowie poznają kulturę tych pięknych krajów.

Uczniowie klas czwartych i piątych wzbogacają swoją wiedzę na temat krajów anglojęzycznych takich jak: Wielka Brytania, Irlandia,  Australia i Nowa Zelandia. Poprzez prelekcje, quizy, filmy i prezentacje wykonane przez dzieci, uczniowie poznają kulturę tych interesujących krajów.

Efektem działań wszystkich klas będzie przeprowadzony przez uczniów na terenie szkoły konkurs pt. „Poznajemy kraje anglojęzyczne”.